GEÇMİŞ ETKİNLİK

RUBATO

Rubato 13 Mart Cuma gecesi Jolly Joker Ankara sahnesinde!

BİLET FİYATLARI

Ayakta: 70 TL
Bistro: 140 TL
Sahne Önü Bistro: 200 TL

Rubato 13 Mart Cuma gecesi Jolly Joker Ankara sahnesinde!

Rubato HAKKINDA

Rubato, her biri binlerce albümde yer almış önemli müzisyenlerden Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün’ün bir araya gelmesiyle oluştu. Grup üyeleri, yaklaşık 18 yıldır Sezen Aksu’nun sahnesinin vazgeçilmez icracıları oldu. Rubato aynı zamanda Berlin Filarmoni, Concert Gebau gibi dünyanın en prestijli salonlarında yer aldı. Solo vokal ve çelloda Özer Arkun; klarnet, bas klarnet, soprano saksafonda Göksun Çavdar ve bas gitarda Eralp Görgün’ün yer aldığı grubun üyeleri, şimdiye dek çok sayıda önemli sanatçıyla birlikte sahne aldı. Rubato grubu üyelerinin şimdiye kadar eşlik ettiği sanatçılardan bazıları: Sıla, Ajda Pekkan, Volkan Konak, Candan Erçetin, Sezen Aksu, Tarkan, Kenan Doğulu, Yeni Türkü, Şebnem Ferah, Funda Arar, Deniz Seki, Yaşar, Kardeş Türküler… 2013 yılında ilk albümleri “BİR”i çıkaran grup, oldukça etkili bir dinleyici kitlesine ulaştı. Hüsnü Arkan’la 2015 yılında Kırık Hava isimli düeti yayınlanan Rubato, dinleyici kitlesini her geçen gün artırmaya devam etti. 2015 yılında Sony Music etiketi taşıyan ikinci stüdyo albümleri “İKİ” ile büyük beğeni toplayan Rubato, bu albümde kendi eserlerinin yanı sıra Sezen Aksu, Sıla, Burhan Bayar, Şebnem Ferah gibi önemli sanatçıların eserlerine de yer verdi. Albümde bir de Sıla düeti yer alıyor. 2019 Ocak ayında “ÜÇ” isimli albümünü yayınlayan Rubato, özel repertuvarı ve sürpriz düetleriyle büyük beğeni topladı.

PROGRAM

22:00 Kapı Açılış
00:00 Rubato

UYARILAR

  • 18 yaş sınırı vardır .
  • Belirtilen saat kapı açılış saatidir .
  • Sahne Önü Bistro ve Bistro bilet sahiplerinin 90 312 424 11 11 veya 90 533 420 18 06 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur .
  • Sahne Önü Bistro ve Bistro bilet sahiplerine minimum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır  .
  • Jolly Joker etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir .
  • Sınırlı sayıdaki öğrenci biletlerimiz sadece gişemizden satılmaktadır.