Can Bonomo Her Yerde!

Yazar, şair, podcast sunucusu, ressam, oyuncu ve şimdi de programcı…

Yazar, şair, podcast sunucusu, ressam, oyuncu ve şimdi de programcı…

Sahnelerde gördüğümüz enerjisi belli ki hiç bitmiyor. Asıl soru şu ne zaman uyuyorsun Can Bonomo?!

Şarkıcı Can Bonomo

2012 Eurovision’da Türkiye’yi temsil ederek yerel müzik tarihine adını yazdıran Bonomo’nun 4 stüdyo albüm ve 4 teklisi var. En son teklisi Yine Karşılaşırsak’ı geçen yıl yayınladı.

Şair Can Bonomo

Bonomo’nun kariyerine baktığında şarkı sözü yazarlığını bir ‘tık’ ileri götürerek Parya Koma, Delirmek, Belirmektir ve Şu Sevdalar Tevatürü kitaplarını görürsün. Bir dönem kitap imza günlerinde hayranları hem albümlerini hem de kitaplarını imzalatıyordu. Daha sonra dergilerde de şiirleri yayınlandı.

Programcı Can Bonomo

Yeni içerik platformu Gain’deki Oyunlar Holding programında ‘Can’lar sofrası kuruldu! Bu tarz soğuk şakaları seven Can Bonomo’ya programda Can Temiz ve Can Sungur eşlik ediyor. Programda akla gelebilecek her türlü oyun, el emeği kostüm,

 “Do It Yourself” objeler eşliğinde; konuklarla deneyimleniyor.

Podcaster Can Bonomo

Müzisyenlerin, genelde alışık olmadığımız soğuk ve cool tavırlarını podcast dünyasıyla yıktı. 6 sezondur devam eden O Tarz Mı? podcast’inde geveze, şakacı ve sabırsız bir Can var.

Aktör Can Bonomo

Zaten sinema ve televizyon mezunu. Gülse Birsel imzalı Jet Sosyete ve Yalan Dünya dizilerinde birkaç bölümlük konuk oyunculuk yaptı. Teknik olarak kendini oynadı. Bir müzisyeni canlandırsa da oyunculuk yeteneklerini de gösterdi. Kliplerindeki canlandırmaları da şahsına münhasır...