• ANA SAYFA
  • BLOG
  • JJ ile Keşfet: En eğlenceli 5 Mobil Müzik Oyunu
JJ ile Keşfet: En eğlenceli 5 Mobil Müzik Oyunu

Karantina günlerinizi müzikle ve oyunla geçirmek isteyenlere 5 eğlenceli müzik oyununu derledik.

Dünyanın dört bir yanında evde vakit geçirmeye çalışan insanların yeni arayışlarına şahit oluyoruz. Tüm bu süreçte oyun piyasası giderek büyüyor. Hem kafa dağıtmak hem de gündem de uzaklaşabilmek için oyun birebir. Karantina günlerinizi müzikle ve oyunla geçirmek isteyenlere 5 eğlenceli müzik oyununu derledik.

Rock On

Her türden ve her dönemden rock müzik sevenlere göre bir oyun. Oyunda küçük bir mekanın kapısından başlıyor, rock yıldızı olma yolunda ilerliyorsunuz. Bunun için yapmanız gerekense 4-6 saniye arası dinletilen şarkıları doğru tahmin etmek. Bu ücretsiz oyunda arkadaşlarınızla da yarışabilirsiniz!

MixMstr - DJ Game

DJ'lik deneyiminizi ölçmeye ne dersiniz? İlk DJ, RPG oyunu olan MxMstr size dijital bir DJ'lik kariyeri yapmanızı sağlıyor. Küçük kulüplerde çalmaya başlıyorsunuz. Bölümleri geçerseniz dev festival sahnelerine kadar yükseliyorsunuz. Oyunda yapmanız gereken kalabalığı coşturacak doğru miksler bulmak. Yaptığınız görevlerle yeni parçalar açıyor, her seferinde farklı müzik kombinleri deneyebiliyorsunuz. Oyun ücretsiz.

SongPop 2

Müzik bilgisine güvenenleri bu oyuna alalım. Dünyanın dört bir yanından katılan oyuncularla müzik bilginizi yarıştırabilirsiniz. Dinletilen şarkıların hangisi olduğunu bilerek puan topluyorsunuz. Her türe göre yarışma var. Oyun ücretsiz ve epey eğlenceli.

Tiles Hop

Parmaklarının ritmine güveniyorsanız, bu oyunu bir deneyin. Popüler şarkıların ritimlerinden yola çıkarak hazırlanan parkurları geçmeye çalışıyorsunuz. Doğru zamanda doğru kareye basan kazanıyor. Bu ücretsiz oyun aynı zamanda kulağınızı ve ritim kabiliyetinizi de geliştiriyor.

Rock Life

Efsane oyun Guitar Hero'nun mobil versiyonu da denebilir. Önce rock yıldızı yapacağınız karakteri oluşturuyor, sonra da popüler parçaları karşınızdaki rakiple beraber çalıyorsunuz. İlerleyen bölümlerde grup kurarak da yarışabiliyorsunuz. Uygulama ücretsiz.