GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Selami Şahin


Selami Şahin 11 Haziran akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Ozbi


Ozbi 10 Haziran akşamı Jolly Joker Ankara sahnesini sallamaya geliyor! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Jakuzi


Jakuzi 8 Haziran akşamı Jolly Joker Ankara sahnesini sallamaya geliyor! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Merve Özbey Tamamen Arabesk


Merve Özbey 4 Haziran akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

90'lar Kafası: Nihat Sırdar


Nihat Sırdar 90'lar Kafası konseptiyle 3 Haziran akşamı Jolly Joker Ankara'da! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Dj Ali Taş ile 90'lar Pop Gecesi


Dj Ali Taş ile 90'lar Pop Gecesi 1 Haziran akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde! Sınırlı sayıda bir alana bir bedava biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Hakan Altun


Hakan Altun 28 Mayıs akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde sevenleriyle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Hakan Altun


Hakan Altun 27 Mayıs akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Soen


Soen 22 Mayıs akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde sevenleriyle buluşacak! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!