GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Berkay


Berkay en sevilen şarkılarıyla 21 Ocak akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde sizlerle! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Bir Arabesk Müzikali - Afara


Bir Arabesk Müzikali - Afara 19 Ocak akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde sevenleriyle buluşacak! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Merve Özbey Tamamen Arabesk


Merve Özbey Tamamen Arabesk konseptiyle 14 Ocak akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde! Biletler Bİletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Gülşen


Gülşen 8 Ocak akşamı çok sevilen canlı performansıyla Jolly Joker Ankara sahnesinde! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Emir Can İğrek


Emir Can İğrek en sevilen şarkılarıyla 7 Ocak akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde sizlerle! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Ozbi Yılbaşı Özel


Ozbi Yılbaşı Özel konseptiyle 31 Aralık akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde sizlerle! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Melek Mosso


25 Aralık akşamı Jolly Joker Ankara sahnesi Melek Mosso ile kıpır kıpır olacak! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişesinde!

Simge


Simge sevilen canlı performansıyla 24 Aralık akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde sizlerle! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Ayta Sözeri


Ayta Sözeri sevilen sahne performansıyla 18 Aralık akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde sizlerle! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişesinde!